The color of 2024

The color of 2024

The power of color Читання The color of 2024 2 хвилин Далі 5 main colors of spring 2024

Pantone, провідний світовий авторитет у сфері кольорів, представив Peach Fuzz (персиковий пух) як колір 2024 року. Цей ніжний відтінок, що балансує між рожевим та оранжевим, символізує м'якість, прагнення до турботи про себе та оточуючих, а також викликає асоціації з повітряною, "пухнастою" фактурою персика.

The color of 2024

Чому Peach Fuzz?

Вибір Pantone 2024 року відображає дух часу, прагнення до комфорту, безпеки та емпатії. В умовах "турбулентності" останніх років люди жадають душевного тепла, спокою та людяності. Peach Fuzz, названий "кольором обіймів", уособлює ці цінності, створюючи атмосферу затишку, турботи та підтримки.

Peach Fuzz в моді

Peach Fuzz - універсальний і практичний колір, який легко інтегрувати в гардероб. Одяг, взуття та аксесуари в цьому відтінку чудово підходять як для базових образів, так і для створення яскравих акцентів.

колекція Twinset
  • Patrizia Pepe: В новій колекції Patrizia Pepe представлені жіночні сукні, блузки та костюми в відтінку Peach Fuzz. Ніжні матеріали, такі як шовк та кашемір, в поєднанні з цим кольором створюють відчуття розкоші та витонченості.
  • Twinset: Бренд Twinset пропонує грайливі та романтичні образи з використанням Peach Fuzz. Пуховики, джемпери, спідниці та аксесуари в цьому кольорі ідеально підійдуть для створення милих та кокетливих образів.

В 2024 році Pantone закликає нас до усвідомленості, емпатії та турботи про себе та оточуючих. Peach Fuzz - це символ душевного тепла, людяності та надії на майбутнє.