The power of color

The power of color

Spring look Читання The power of color 2 хвилин Далі The color of 2024

М'який пудровий, оптимістичний жовтий, заспокійливий синій. Палітра кольорів не просто прикрашає наше життя, але й володіє потужним впливом на наш настрій, емоції та сприйняття. Ця особливість не залишилася непоміченою в світі моди.

Психологія кольору

Численні дослідження довели, що кольори напрямую впливають на нашу підсвідомість, викликаючи різні асоціації та почуття. Знання психології кольору дозволяє брендам створювати більш ефективні маркетингові стратегії, формувати бажаний образ та трансліювати свої цінності.

Багато модних брендів обирають свій фірмовий колір, який стає невід'ємною частиною їх ДНК. Деякі компанії навіть реєструють свої фірмові кольори як товарний знак, щоб ніхто інший не міг їх використовувати.

У цьому блозі ми розглянемо два приклади брендів, які майстерно використовують свій фірмовий колір:

  • Twinset: ніжний пудровий, що уособлює жіночність та романтику.
  • Aeronautica Militare: кольори мілітарі, які символізують силу, мужність та надійність.

Twinset та пудровий

twinset
Італійський бренд Twinset, заснований у 1996 році, з самого початку робив ставку на жіночність та романтику. Не дивно, що їхнім фірмовим кольором став ніжний пудровий, який ідеально передає настрій бренду. Цей колір використовується в колекціях Twinset вже багато років, адже він чудово підходить для створення жіночних та романтичних образів. Дизайнери бренду використовують його як в однотонних нарядах, так і в поєднанні з іншими кольорами.


Психологія пудрового кольору асоціюється з ніжністю, жіночністю, романтикою та витонченістю. Він допомагає створити розслаблюючу та заспокійливу атмосферу.

Aeronautica Militare та мілітарі

Aeronautica MilitareAeronautica Militare – це італійський бренд, заснований у 1994 році, який позиціонує себе як виробник одягу в стилі мілітарі.

Кольори мілітарі – хакі, оливковий, коричневий – є основними кольорами Aeronautica Militare. Дизайнери бренду використовують їх для створення практичної та стильної одягу, яка ідеально підходить для повсякденного життя.
Психологія кольорів мілітарі асоціюється з силою, мужністю, впевненістю та надійністю. Вони дарують відчуття безпеки та спокою.

Знакові кольори – це не просто частина ДНК бренду, але й спосіб трансляції його цінностей та філософії.